—  Apie mane

Aš esu fotografė Monika Dovidaitė-Rusilienė ir savo nuotraukose įamžinu žmones, kurie myli, kuria ir džiaugiasi gyvenimu.

2005 metais padariau pirmąją nuotrauką, kuri buvo eksponuota parodoje. Nuo to laiko sutikau daugybę įkvepiančių, gražių žmonių ir sukūriau daugiau nei 1000 fotosesijų. Dirbau su įvairiais dizaineriais, žurnalais, įmonėmis taip pat su asmeniniais užsakymais ir šventėmis. Žaviuosi mados industrijos kūrybiniu potencialu ir tai pritaikau visoje savo kūryboje.
Daugiau nei 10 metų įamžinu VESTUVES, kur mane žavi nesuvaidintos emocijos, šeima ir draugai: mama apkabinusi savo dukrą, tėčio ašaros vedant jaunąją prie altoriaus, vyro ir moters priesaikos vienas kitam amžinybei ir jautrūs bučiniai, o vakare džiaugsmingi sveikinimai ir šokiai. Daugybę žavingų momentų ir detalių!

Didžiausia mano aistra įamžinti magišką ir didingą LAUKIMO laikotarpį. Moterys tarsi deivės – drąsios, pasitikinčios, romantiškos ir jautrios, charakteringos ir ryžtingos, kiekviena skirtinga, individuali, bet savaip žavinga ir nuostabi. 

ŠEIMOS fotosesijos – kitas etapas mūsų susitikimuose. Nuo pirmosios mažylio fotosesijos, iki krikšto, gimtadienio progos įamžinimo ar kasmetinių susitikimų prie jūros, be galo vertinu kiekvieną sugrįžtantį ir pakvietusį būti kartu šalia tomis džiaugsmingomis ir prasmingomis gyvenimo akimirkomis!
Mano nuotraukos buvo publikuotos įvairiuose Lietuvos bei užsienio žurnaluose ir tinklalapiuose:

logo3.jpg

—  Susisiekime

Telefonu:  +370 634 53900
El.paštu: monikadovidaite@gmail.com

—  Sekite

InstagramFacebook

MonikaDovidaite.jpg