10 svarbiausių dalykų fotografijos versle + nuotraukų retušas + praktiniai patarimai

Savo fotografijos kelyje padariau daugybę klaidų, turėjau įvairiausių patirčių, išmokau pamokas ir noriu jomis pasidalinti su tavimi! Nuoširdžiai tikiu, kad išgirsti patarimai leis labiau savimi pasitikėti, įkvėps tobulėti, ne tik padės pakelti tavo verslą į kitą lygį, bet ir privers dar labiau pamilti fotografiją!

99 euro picture 49 Eur
90 min picture 76 min.
KAM SKIRTI:

- Pradedantiems fotografams, turintiems bazines fotoaparato nustatymų bei Photoshop‘o žinias ir kuriantiems savo fotografijos verslą;

- Pažengusiems fotografams, ieškantiems įkvėpimo, būdų pakelti savo verslą į naują lygį ir norintiems tobulėti;

- Fotografams, ieškantiems atsakymų į klausimus: Kaip sukurti pritraukiančius kadrus? Kur ieškoti įkvėpimo? Ar būtina išmanyti techninius niuansus? Ką daryti, jei norisi viską mesti? Kaip rasti savo klientą? Kas trugdo man augti?

Turinys

Mokymus sudaro video medžiaga iš 10 svarbiausių pamokų, nuotraukų redagavimo proceso bei mano trumpų praktinių patarimų. Jie bus prieinami tau patogiu metu, 6 mėn. nuo įsigijimo.

Rasi išgrynintas pamokas, kurias iliustruoju asmeninėmis istorijomis bei vizualiais pavyzdžiais iš specialiai mokymams kurtos fotosesijos su modeliu Rasa Ciūne, jos sūnumi Deimantu, stiliste Jomane Vaitkute bei vizažiste Kristina Busilaite.

Nuotraukų redagavimo medžiagoje pasidalinau fotosesijos metu naudotais nustatymais, nuotraukų atrinkimo būdu, redagavimo technika ir visu procesu, atskleidžiu į ką labiausiai atkreipiu dėmesį. Norintiems išgirsti techninių patarimų paruošiau keletą praktinių pastebėjimų.

Paskutinius keletą metų sulaukusi vis daugiau prašymų pasidalinti savo patirtimi, išmokinti fotografuoti, parodyti kaip redaguoju nuotraukas, kokį apšvietimą naudoju, nusprendžiau sukurti šiuos mokymus.

Kūrybiniai ir psichologiniai fotografijos verslo aspektai man atrodo svarbesni nei techniniai niuansai. Sudėjau pamokas, kuriomis vadovaudamasi jau daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbu fotografe. Tikiu, kad norint dirbti ilgai ir laimingai reikia atrasti balansą ir savo darbe vadovautis tam tikromis gairėmis, pasidalinsiu savosiomis ir padėsiu atrasti tavąsias.

Monika Dovidaite Photography

Mokymų metu sukurtos nuotraukos

Monika Dovidaite Photography
NORI DAUGIAU?

Dėl asmeninių mokymų susisiek el. paštu:

monikadovidaite@gmail.com